İşletme Tatilinde Bu Yönergelerle Keyifli Hizmet Alın

Diğer ülkeler ve yaşam tarzları hakkında daha fazla şey öğrenmenin yanı sıra geleneksel web sitelerine gidebilmek için Sunexpress iel seyahat çok doyurucu bir karşılaşma olabilir. Bir kez seyahat ederken yapmanız gereken çeşitli şeyler var ve konaklama masraflarında veya uçak biletleri için para kazandığınızdan emin olmanız için teknikler var. Seyahatle ilgili ek ipuçları için bu yazıyı okuyun.

Ayrılmadan önce kişisel gezi seferiniz için bir harcama bütçesi oluşturun ve Sun express check in işleminizi gerçekleştirin. Tatilinizin ortasında olduğunuzda çok fazla harcamanız çok basittir ve ayrıca paranızın gerçeklerini veya etkilerini düşünmüyorsunuz, çünkü size kurban gidiyorsunuz. Harcama bütçesini önceden belirlemek ve ona bağlı kalmak, yaklaşmakta olan tatil gezilerini değerlendirmek üzere ödeme yapmanızı sağlayacaktır.

Hava akışı ile seyahat ederken oda için süpürülmüş halde bulunmanız durumunda, her inçten birinden yararlanın. Devam edin ve önünüzdeki cüzdandan yayınlar alın ve onları genelde tepsi depolarına kaydırın. Yayınların ölçeğine bağlı olarak kendinizi daha bir çok satın almış olabilirsiniz “.

Bir uçağa biraz dinlenmenin en iyi yolu gözleri örtmek kadar basittir. Gözlerinize yakın olduğunuzda bile, yine de önünüzdeki çeşitli tonları ve şekilleri görmeye başlayabilirsiniz. Bir gözleri tamamen örtbas edilmesini sağlayacak kadar örtbas etmek, daha iyi dinlenme potansiyeline izin verir.

Sağladıkları sağlayıcıların olup olmadığını görmek için havaalanının internet sitesini kontrol edin. Charter havayolları, küçük havalimanlarından sık sık, daha büyük havayollarınınkilerden daha az olabilir olan ücretlerini düzeltirlerken, bir kez düzeyi arama yaptıktan sonra görünmezler.

Uluslararası uluslarda seyahat ederken, kimliğinizi isteyen kolluk görevlilerinden sakının. Gerçekten bir polis olduklarını ispatlamak için kimliği için onları sorguladığınızdan emin olun. Onlara gerçek pasaportunuzu göstermek yerine, onlara bir fotokopi sunmaktayız. Pasaportunuzla birlikte bir dolandırıcıya kaçmak için şans vermek istemezsiniz.

Çevrimiçi sağlayıcılarla uçak bileti izleyerek seyahat planlarınızı daha uygun hale getirin. Uçuşunuzu ne satın almak istediğinize dair bir fikir edinin, bölgeyi ve günleri internet sitesine yerleştirin, sonra ücret önceden belirlenmiş maliyetinize düşene kadar beklemeyin. Artık her birkaç günde bir kontrol etmeye devam etmemelisiniz, çünkü ücret ideal maliyetinize ulaştığında kesinlikle bir mesaj alacaksınız.

Uçuş bagaj ücretlerini yenmek için yaratıcı yollar kullanın. Büyük bir bagaj gömleğinin yanı sıra kabin maksimum çantasını almanız, ekstra check-in masrafları ödemeden uçaklara optimum hacimdeki bagajı almanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir eşya satın almak istemiyorsanız, seyahat çantanıza eklemenizden ziyade yanınıza almak istediğiniz kıyafetlerin bir kısmına bakın.

Mekikle seyahat, havayoluyla seyahat etmek için maliyet-etkin bir yedektir, ancak kişisel kaçışınız için paketlemeden hemen önce bagaj özelliklerini bilmeniz gerekir. Seçtiğiniz mekik işletmesiyle uygulanan bagajın ekstra ağırlık ve boyut sınırlarını ve bagaj miktarınızı öğrenin. Kayak, snowboard veya başka hantal cihazlar alıyorsanız, şirketin sigorta poliçelerine uymaya dikkat edin. Birçok servis firması bu hizmeti vermediğinden, otobüs nakliyesinde kişisel bagajınızı değiştirmeye hazır olun.

Bir gemi yolculuğu gemisi ile gezdiyseniz, çöpçü avında yer almak için teklif yapın. Çok büyük bir aile üyesi veya iyi arkadaş grubu kullanarak tatil geçirirken, herkesi mürettebat haline getirip, ürünleri, bilgileri ve gerçekleri elde etmek için mücadele etmek için zaman ayırın. Sadece iyi vakit geçireceksin, fakat herkes gemi hakkında çok şey öğrenecek.

Yurtdışı takas için Amerikan vatandaşları hediyesi satın alın. Yakındaki bir kese mağazasıyla uğrayın ve kartpostal, t-tops ve küçük kopyalar gibi küçük hediyeler elde edin. Popüler simgelerden. Yabancılar bu biblolara tapıyorlar ve onları elde etmek için kendi yöntemlerinden gidebiliyorlar. Onları birlikte sağlayın ve her zaman arzuladığınız bir hatıra almak için onları kullanın.

Onların faydalanılmasına başlamadan önce çoktan sona erebildikleri için, günler boyunca sık uçuran uçaklara devam etmeyin. Mls sık sık onları yarattıktan 18 ay sonra sona eriyor, bu yüzden bunları kullanabilirken kullanın. Uçuş yapmak zorunda kalmazsanız, muhtemelen onları yayınlar veya herhangi bir teşvik için satın alıp satabilirsiniz.

Kişisel seyahat ihtiyaçlarınız için istihdam etmeyi düşündüğünüz herhangi bir tatil veya otomobil kiralama işi için iptal sigorta poliçesini inceleyin. Rezervasyonunuzdan çekebiliyorsanız, seyahat etmeniz için daha iyi zaman bulursanız, diğer verilere bakın. Mükemmel bir miktar paradan tasarruf etmenize veya kendiniz için aynı hacimde otomobil elde etmenize yardımcı olduğunu bulabilirsin.

Bu ipuçlarını denediğinizde tatilinizin hazırlığı oldukça kolay olmalıdır. Kesinlikle indirimli fiyatlar almalı ve hiçbir şeye göz yummamalısın. Hazırlık harikadır, ancak unutmamak gerekir ki, özel kaçışların eğlenceli ve girişimle ilgili olması gerekir. Tatilinizin, aklınızda tutmanız gereken eğlenceli bir karşılaşma olarak kalmasını sağlayın.