Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Evlenecek olan çiftler hazırlıklar sırasında düğün öncesindeki ilk hazırlık olarak kına gecesi için kıyafet seçimi arayışı içerisine girmektedir. Gelin adayları için bindalli modelleri şık ve rahat hareket edebilir şekilde olması gece boyunca rahat edilmesini sağlamaktadır. Kırmızı renkte tercih edilen modeller olduğu gibi özellikle yeşil, karışık renkli veya siyah gibi özel olarak hazırlanmış olan birbirinden şık model arasından seçim yapılabilir. Bindallı üzerine tercih edilecek olan kaftan modelleri kıyafetin tamamlayıcısı olarak daha şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Gelin adaylarının nişan töreninde giymiş oldukları kıyafetleri nişanlık denilmektedir. Nişanlıklar çoğu zaman gelinlik gibi kabarık olduğu gibi bazı durumlarda sade model seçenekleri arasından da seçimler yapılabilir. 2017 yılı için tasarlanmış olan birbirinden farklı modeller bu sezon da düğün yapacak olan gelinler için nişan töreninde en uygun seçimlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Gelinlik Modelleri 2017

Düğünde veya nikahta gelinlerin giymiş olduğu beyaz kıyafet seçeneğini gelinlik adı verilmektedir. Özellikle kabarık ve dikkat çekici şekilde tasarlanan gelinlikler düğünlerde gelin adaylarının daha şık ve gösterişli olmasına yardımcı olmaktadır. 2017 yılı için tasarlanmış olan birbirinden farklı model seçenekleri beyaz veya beyaz tonlarında hazırlanabileceği gibi farklı renklerdeki kumaş seçenekleri ile de dikim yapılmaktadır. Özellikle gelinler hazır dikim tercihler yaptığı gibi özel olarak bedenlerine uygun şekilde beğendikleri tasarımları diktirerek de kullanmaktadır.