Medyumlar Neler Yapabilir

Halk arasında falcı, fal bakan olarak bilinen ancak; aslı çok başka olan medyum kimselerin ruhçuluk bilimine göre; bilgi almak için kullanılmadığı bir tanımı bulunmaktadır. Tüm yoğunluğunu, konsantrasyonunu beyin enerjisiyle yönlendirerek ilgili noktada toplayıp bu doğrultuda hareket eden kimselerin çeşitli hususlarda bilgi alabildikleri dikkat çeker. Bu da herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yoğunluk, enerjiyi yönlendirme gibi birtakım psişik güçler ister.

Medyumlar altıncı hisleriyle ,kulaklarına gelen seslerle ya da tırnağına bakarak yorum yapar. Her medyumun tarzı başkadır ve farklı yöntemlerle hareket edebilirler. Hangi yöntemi kullanırlarsa kullansınlar normal bir insanda bulunmayan güçte yetenekleri bulunmaktadır.

İstanbul medyum şeklinde yapacağınız bir araştırmanın sizleri çok sayıda internet sitesi ile karşılaştırdığını göreceksiniz. İnternet sitelerinin medyumların kendi siteleri olabildiği ya da insanların bu konudaki tavsiyelerini içeren siteler olabildiği unutulmamalı. Her şeyden evvel internet ortamının sizi yanıltabileceğini de aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Bu yüzden; güvenilir araştırmalar yapmadan bu konudaki nihai kararınızı vermemenizi öneririz. Normal bir insanda bu denli güçte bulunmayan altıncı his ve sezgilerini kullanarak hareket eden kimselerin güvenilir olanlarını bulmak gerçekten önemli.