VARŞOVA  ÜNİVERSİTELERİ  EĞİTİMİN MERKEZİ

Polonya’nın başkenti Varşova’da en iyi üniversitelerde eğitim almak düşüncesi içerisinde iseniz, hiç düşünmeden Varşova üniversitesi size kapılarını açıyor. Danışmanlık firmaları her türlü desteği ve beraberinde gelen hizmeti sınır tanımadan sunmaktadır. Her bireyin birbirinden farklı idealleri olduğu için, siz de kendinize en uygun bölümü seçebilirsiniz. Üniversiteyi, kazanamayınca okul hayatına son vermek isteyenler, ya da istediği bölüme puanı yeterli gelmeyenler! Artık, yurt dışında eğitim almak hem ekonomik, hem de çok kolay! Çok fazla bütçenizi sarsmadan, ekonomik koşullarda eğitim görme fırsatından sizde faydalanabilirsiniz.

İngilizce eğitimin yanında isterseniz Lehçe eğitimde alabilirsiniz. Mezun olduktan sonra akademik kariyer yapmak, Polonya’nın resmi dilini bilmek, size avantaj sağlayacaktır. Başka kültürden gelen insanları tanımak, dil öğrenmek, özgüven sahibi olmanın keyfini Varşova üniversitesi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Lisans ya da yüksek lisans eğitimi alırken iş başvuruları yapabilirsiniz. Bunun için çalışma izninin olmasına gerek yoktur. Yaşam maliyetleri çok düşük, vize almak son derece kolay. O halde tek yapmanız gereken, başvuru yapmak ve eğitimin merkezinde eğitim almak olacaktır.

Geleneksel mimariye önem veriyorsanız! Doğa ile yaşamı birleştirmek istiyorsanız! Polonya’da eğitim almalısınız. Bir yandan eğitiminizi alırken, bir yandan da doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Lise diplomanızla Varşova Üniversitesi geleceğiniz için kaliteli eğitimin önde gelen isimlerinden… Uygun konaklama imkanı bulabileceğiniz yurtlar, arkadaş edinmeniz ve bu sayede de İngilizcenizi ilerletebileceğiniz ikinci bir ortam olarak karşımıza çıkmakta. Öte yandan başarılı bir öğrenci iseniz, maddi imkânınız kısıtlı ise eğitiminize burs imkânı ile devam etmeniz hiç zor değil. Şirketlerde yarı zamanlı staj yaparak kariyer başlama noktanızı belirleyebilirsiniz. Mimarlık, mühendislik, elektronik, fizik, sosyal bölümler ya da sayamadığımız pek çok bölümü tercih ederek kaliteli eğitime başlangıç yapabilirsiniz.